Kde vás na Slovensku čaká perfektná lyžovačka

Kde vás na Slovensku čaká perfektná lyžovačka?

Základom perfektnej lyžovačky nie je len dokonale upravený svah, ale tiež kvalitné ubytovanie, v ktorom si počas dovolenky dobre oddýchnete. Dajte si záležať na tom, aby ubytovanie spĺňalo všetky vaše nároky, a dovolenka sa pre vás stane nezabudnuteľným zážitkom.

Ubytovanie pri zjazdovke

Nie je nič lepšie ako počas zimnej dovolenky ráno vstať, dopriať si výdatné, no najmä pokojné raňajky, a do desiatich minút byť na zjazdovke. Ušetríte kopu času pri presune, ale takisto ušetríte aj svoje auto či náklady na pohonné hmoty. Lyže a sane do rúk a hybaj na svah! Po dobrom športovom zážitku si doprajte teplý obed, najlepšie opäť niekde v blízkosti, aby ste si do zotmenia ešte stihli užiť zábavu s rodinou či priateľmi. A hoci mnohé lyžiarske strediská ponúkajú aj možnosť večerného lyžovania, sme si istí, že po celom dni na snehu oceníte relax v teplom prostredí. Potrpíte si na wellness služby či rôzne druhy voľnočasových aktivít? Zadefinujte si svoje požiadavky ešte pred výberom vhodného ubytovania.

Chata vs apartmán

Hľadáte výhodné ubytovanie na Slovensku a najlepšie v blízkosti lyžiarskych stredísk? Možností máte veľa. Stačí si zvoliť preferovaný región, či ide o Liptov, Donovaly, Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Oravu, alebo ďalšie, a potom už len zvážiť, či radšej nevycestujete na dovolenku viacerí. Ak si napríklad rezervujete chatu v Mýte pod Ďumbierom, Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši alebo v Demänovskej Doline, cena na osobu za noc vás vyjde určite menej ako v prípade ubytovania v apartmáne. Lyžovačka na Slovensku vás zvedie rok čo rok nielen perfektnými službami našich ubytovacích a stravovacích zariadení, ale predovšetkým krásou našich hôr.

Obľúbené lyžiarske strediská na Slovensku

Lyžiarske strediská na Slovensku sú stále modernejšie a atraktívnejšie, aj pre turistov zo zahraničia. Navštívte Donovaly, Vrátnu, Veľkú Raču Oščadnicu, Malinô Brdo alebo lyžiarske stredisko Jasná či Štrbské Pleso, zvezte sa modernými lanovkami a trávte aktívne svoj voľný čas aj vďaka vhodne zvolenému ubytovaniu. Ak vaše ubytovanie neposkytuje wellness služby či iné možnosti zábavy a relaxu, pri jeho výbere berte do úvahy aktivity v okolí. Zamerajte sa aj na dostupnosť obchodov s potravinami či ideálnu vzdialenosť stravovacích zariadení. Navštívte stránku fiemso.com a filtrujte si ubytovanie podľa toho, ktorú časť slovenských hôr chcete na tohtoročnej dovolenke vidieť na vlastné oči. Budete nadšení a celý rok môžete čerpať z pozitívnych emócií z dovolenky.